Hardwarové klíče Angel

Hardwarové klíče Angel
Zobrazit v plné velikosti
Hardwarové klíče Angel poskytují ideální možnost pro masovou ochranu software nejnižší cenové kategorie. Nabízí se s USB a paralelním rozhraním pro IBM PC XT/AT kompatibilní lokální počítačové sítě...

 

Hardwarové klíče Angel: víc, než ochrana software

Hardwarové klíče Angel poskytují ideální možnost pro masovou ochranu software nejnižší cenové kategorie. Nabízí se s USB a paralelním rozhraní pro IBM PC XT/AT kompatibilní lokální počítače a počítačové sítě. U paralelní verze může být ochrana kombinována s osvědčenou technologií Touch Memory pro autentizaci obsluhy. Nejedná se tedy jenom o ochranu software proti neoprávněnému kopírování, ale také o zabezpečení přístupu do software na základě nekopírovatelného elektronického klíče a uživatelem definovaného hesla

Všeobecným rysem hardwarových klíčů Angel je vysoká úroveň ochrany stupňovaná s možností autentizace obsluhy pomocí dotykových paměťových čipů Touch Memory. Rozhodnete-li se pro klíče Angel, Vašim dlouhodobým partnerem se stává nejen firma Identcode, ale také Dallas Semiconductor.

Všechny typy klíčů Angel jsou algoritmické s pamětí R/W. Přístup do klíče je povolen pouze po zadání platného hesla. Každý klíč obsahuje jedinečné sériové číslo, které se může využít například k registraci uživatele. Verze pro paralelní port TouchAngel s externí čtečkou Touch Memory zabezpečuje kromě ochrany software navíc identifikaci a autentizaci obsluhy. Pracuje-li Váš software v síti, ideálním řešením pro ochranu je klíč NetAngel se všemi možnostmi lokální verze.

Proč Angel? aneb: motto, filozofie, koncepce, technologie

Motto:

Nejpopulárnější a nejvíce rozšířené hardwarové klíče nabízejí možnost integrace do několika desítek programovacích prostředí. Při implementaci ochrany se však využívá pouze zlomek těchto možností, při koupi ale musíte zaplatit za všechno. Proč by jste platili několikanásobně vyšší cenu za možnosti, které využívat nikdy nebudete?

Filozofie:

Systém Angel pokrývá nejvýznačnější segment uživatelů počítačových programů. Dominujícím operačním systémem na trhu je Microsoft Windows. Proto při vývoji systému se soustředit pouze na tuto úzce vymezenou oblast. Z toho vyplývá bezkonkurenčně nízká cena systému Angel což umožňuje jeho využití i při ochraně software nejnižší cenové kategorie

Koncepce:

Koncepce systému Angel je podřízena maximální flexibilitě a otevřenosti systému při nejnižší možné ceně. Systém Angel zabezpečuje ochranu software proti nelegálnímu použití a současně podporuje autentizaci obsluhy. Bezpečnost systému stupňuje možnost využití dotykový paměťových čipů Touch Memory firmy Dallas Semiconductor.

Technologie:

Systém Angel využívá nejmodernější součástkovou základnu kombinovanou technologií plošné montáže a zapouzdřených paměťových čipů Touch Memory, což je zárukou nejvyšší spolehlivosti a dlouhé životnosti. Proudový odběr je minimální, proto paralelní port počítače se zatěžuje nepatrně, bez ovlivnění jeho bežné funkce.

Pro podrobné cenové jakož i technické informace kontaktujte firmu Identcode Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo osobní návštěvou. Aktuální verzi ovladače pro hardwarové klíče Angel si můžete stáhnout níže.

 

Identcode s.r.o. | Mošnova 4, 615 00 Brno | tel: 548 538 512 | fax: 548 226 313 | mail@identcode.cz | IČ: 46995048 | DIČ: CZ46995048